Hizmetler

Hizmetler

Nasıl Çalışıyorum?

Paket Programlar

Aynı şehirde veya kilometrelerce uzaklıkta da olsanız kendinize en uygun paketi seçebilirsiniz.

Yüzyüze-Ofis Paketi

Şimdi soru sorup cevap verme sırası sende; “HAZIR MIYIM?”, “İSTİYOR MUYUM?”. İsteyen herkes başardı sen neden bu yolculukta başarısız olasın…

Tekirdağ Süleymanpaşa merkezdeki ofisimde sürdürülebilir beslenme alışkanlığı kazanmak için severek yapacağın sana uygun diyet programını oluşturuyorum. Aklına yasaklar, besin kısıtlılıkları, şok diyetler, aç kalma korkusu gelmeden doya doya yiyeceğin bir diyet programına başlıyoruz.

Neler mi var?

 • Haftalık yüzyüze görüşmeler
 • Birbirinden lezzetli ve doyurucu tarifler
 • Sürekli birebir whatsapp desteği
 • Metabolizma hızlandırıcı tarifler

Birlikte hedefine ulaşmamız için her şey bu paket programda!

 • 1 görüşme
 • 4 görüşme ( 1 aylık)
 • 8 görüşme ( 2 aylık)

Online Diyet Paketi

“Aynı şehirdeyim ama iş&hayat yoğunluğundan size gelemiyorum.” veya “Farklı şehirler veya ülkelerle de çalışıyor musunuz.?” diyenler ONLİNE DİYET sizin için.

Online diyet programı 2, 4 veya 8 hafta olmak üzere sizin karar verdiğiniz süreç ile başlar.

Yüzyüze yaptığım diyet programlarında olduğu gibi beraber çalışabileceğimiz ve sağlıklı beslenmeyi öğrenebileceğiniz ve sürdürülebilir beslenme alışkanlığı kazanabileceğiniz, kalıcı kilo kaybı sağlayabileceğiniz bir programdır.

Nasıl İşler?

 • Programa başlayacağınıza karar verdikten sonra mail üzerinden sizi daha iyi tanıyabilmem için doldurmanızı istediğim anamnez formunu yolluyorum.
 • Size en uygun programı oluşturmak için anamnez formunun yanında son 6 ay içinde yapılmış kan tahlillerinizi iletmenizi istiyorum.
 • Mevcut kilonuzu gösteren tartı görselini de iletmeniz üzerine 24-36 saat içinde ilk diyet programınızı yolluyorum.
 • Her gün 24 saat sürekli iletişim halinde oluyoruz.
 • Her hafta değişen diyet listeleriniz için 1 haftanın sonunda tartı görselinizi görüp beraber hafta değerlendirmesi yaptıktan sonra yeni listenizi iletiyorum. Sürecimiz bu şekilde ilerliyor.

Yüzyüze&Online Paket

İlk görüşmesini yüz yüze yaptığımız diyet programınızda tartı analizinizi yapıp ilk listenizi planlıyoruz. Süreç boyunca online haftalık takip yapıp yeni listelerinizi hazırlıyorum. 4 haftalık veya 8 haftalık programın son görüşmesini ( son hafta) ofiste beraber yapıyoruz.

Neler Mi Var?

 • İlk ve son hafta yüzyüze görüşme
 • Birbirinden lezzetli ve doyurucu tarifler
 • Sürekli 24 saat birebir whatsapp desteği
 • Metabolizma hızlandırıcı tarifler

 

Hizmetler

Zayıflama Diyeti

Diyetisyeniniz tarafından talep edilen tetkiklerin iletilmesi sonucunda kişiye özgü “bireysel beslenme programı” hazırlanır. Sık kilo alıp-verme durumunda vücutlarında bir dirençle karşılaştıklarını düşünen bireylerin doğru beslenme programı uygulamalarını sağlayarak kilo vermelerini kapsamaktadır.

Sağlıklı Kilo Alma

Kronik hastalıklarda metabolizma bozukluğuna bağlı hızlı kilo verme, kanser gibi hastalıkların tedavi sürecinde kontrolsüz kilo kaybı, hızlı metabolizma, nedeni bilinmeyen kilo kaybı ve zayıflık- aşırı zayıflık durumlarında sağlıklı kilo alma döneminde işin uzmanı diyetisyene danışın.

Hastalıklarda Beslenme Tedavisi

Kişinin tetkikleri sonucunda teşhis edilen hastalıklarına bağlı beslenme tedavisini içerir. Tamamen bireysel hazırlanan diyet listelerinde öncelikli amaç hastalığı geçirmeye veya seyrini yavaşlatmaya yöneliktir. Bunun yanı sıra kronik hastalıkların iyileşme sürecine destek olarak kilo kaybı sağlamaya yöneliktir.

Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme

Hayatınıza yeni bir can kattığınız bu dönemde sağlıklı ideal kilo artışınıza, bebeğinizi kucağınıza aldığınız o mucizevi günden sonra anne sütünü arttırarak bebeğinizin büyümesine ve doğum sürecinde alınan kiloların geri verilmesine yardımcı oluyoruz.

Anne ve Çocuk Beslenmesi

Ek gıdaya geçen bebeklere ve annelere beslenme alışkanlıklarını sağlamada destek olurken, sağlıklı beslenmeyi, besin çeşitliliğini de öğretiyoruz. Okul çağına başlayan çocuklarınızın beslenmesi, beslenme çantalarının düzeni, sınav döneminde beslenmesi, adölesan dönemde beslenmesi de diyetisyeninize emanet!

Sporcu Beslenmesi

Çeşitli spor türlerine göre artan enerji ihtiyacının karşılanmasında gerekli besinlerin yağ, karbonhidrat ve protein dengesi ile seçilmesi gereklidir. Sporcuların ve spor yapanların yağsız doku-kas kütlesinin artışında besin değerleri açısından eksiksiz menülerin hazırlanması önemlidir. Makro ve mikro besin değerlerinin eksik görüldüğü yerlerde takviyesinin yapılması faydalı bir adımdır.

Bireysel Danışmanlık Hizmeti

Sağlıklı beslenme besinlerin içerikleri ve danışan-diyetisyen ilişkisi olarak bir bütündür. Herhangi bir sağlık problemi olmamasına rağmen sağlıklı beslenmeye gönül vermiş herkesin hayat konforunu ve yaşam standartlarını arttırmak için bireysel danışmanlık veriyoruz.

Kurumsal Danışmanlık Hizmeti

Kurumlarda( okul, fabrika, banka vb.) en az 8-10 kişilik gruplara verilen sağlıklı beslenme eğitimini kapsamaktadır. Ayrıca kurumların personelleri( beyaz yaka, mavi yaka, öğrenci vb.) için iş gücünü, başarı ve çalışma performansını arttırmak amacıyla talep ettiği yerinde hizmet veya şirket anlaşmalı diyet ofisinde kurumun çalışanlarına verilen beslenme ve diyet hizmetidir.

Bariatrik Cerrahi Sürecinde Beslenme

Gastrik By-Pass, Sleeve Gastrektomi (tüp mide) gibi mide ameliyatları sürecinde olan hastaların obezite gibi kronik hastalıkların tedavisi için çıktıkları bu yolda ameliyat öncesi ve sonrasındaki beslenmelerinin düzenlenmesini kapsamaktadır.

Randevu Al